| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat la 19 ani poate avea ganduri doar la...[stiti voi] eu am 15 ani [aproape] si imi place de un baiat de 19, credeti ca ar vrea sa iasa cu mine ca o relatie serioasa? ma tem ca ar vrea mai mult, avand in vedere ca sunt virgina, pot fi sanse sa fie un baiat serios? sad

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E greu de spus, in general baietii de 19 ani nu au ganduri serioase, vor doar sex

evenso
| evenso a răspuns:

Sanse sunt, dar mici pentru ca un baiat de 19 ani nu prea are nimic in comun cu o fata de doar 15 ani, probabil doar sex vrea.
Daca chiar ii place de tine sa mai asteapta cativa ani, macar 2 - 3.

| MadaxElena a răspuns:

Off draga mea.baietii din ziua de azi (mai ales de la 17 in sus) vor doar sex.mai ales ca esti virgina nici nu o sa vrea sa aiba vreo legatura.si pana la urma draga mea o relatie serioasa se bazeaza si pe actul sexual.ca doar nu o sa stea un baiat de varsta mai mare doar sa va pupaciti.e trist ca in ziua de azi mai rar gasesti baieti care sa te respecte si sa te astepte. sfatul meu:incearca sa il cunosti..vezi daca te place. apropie-te de el si spune-i asteptarile tale in caz de stii sigur ca ar vrea o relatie cu tine.succes:*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrea sex si stie cat de naiva poti fi la varsta ta