| paulthegame a întrebat:

intrebare pentru fete happycum va place la un baiat sa aiba penisul baieti? mare /mic /lung /scurt?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_3146 a răspuns:

Mai umbla pe la scoala.
Fiecare cum este dat, asa il are.
O fata daca iubeste un baiat, cu siguranta se simte bine alaturi de el.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce conteaza cum il are?

Doar nu fac selectie in functie de asta...

| gigiro a răspuns:

Tampita intrebare!?

| Papusik a răspuns:

Degeaba il au mare daca nu stie ce sa faca cu el. love struck idem Ela

Răspuns utilizator avertizat
| Ela_4663 a răspuns:

Degeaba il are mare daca nu stie ce sa faca cu el!winking

| paulthegame explică:

Frate esti nebun? gata sterge intrebare ca s-a suparat oviuiu

| baby_4423 a răspuns:

Ai uitat gros lat laughinglaughing

| CynicalCunt a răspuns:

Cat sa ajunga pana in gura ta. tu cum crezi ba frate? le place paiu tau sau parizeru de cal!?

| iubesc a răspuns:

Nu prea conteaza asta
sa stii ca important e cum il folosesti

| Pisoiii a răspuns:

Nu asta conteaza cel mai mult.dar mie una sa il aiba mai lung

| Alex_7125 a răspuns:

rolling on the floor) mai bine intrebai : mic si tare sau mare si pufos? laughing

| crisi2000 a răspuns:

Lunga ca sa poti sa o sugi foarte bine si sa iti curca mult slobz din ea pe fata.