| GamingLiviu2000 a întrebat:

Ce va place cel mai mult la o fata/baiat Intrebare pentru fete si pentru baieti happy

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Păi din punct de vedere al caracterului îmi plac fetele sincere, modeste, serioase când e cazul și jucăușe iar, când e cazul, deschise, înțelegătoare, sentimentaliste, mature(în gândire), iubitoare, să fie destul de inteligente(să gândească mai mult logic decât mecanic, adică aș prefera o fată de la un profil real mai degrabă), neorgolioase și grijulii.
Din punct de vedere al fizicului îmi plac fetele slăbuțe care totuși au și forme care să fie ca să zic așa, medii(nu prea mari cum preferă mulți și nici prea mici așa încât să nu se observe). De ce îmi plac fetele mai slăbuțe? Pentru că au parcă mai multă delicatețe(o altă caracteristică pe care o prefer la o fată). Cât despre restul aspectelor fizice, o fată poate fi frumoasă din mai multe puncte de vedere. Eu oricum prefer o fată naturală iar pentru mine pe lângă corp și chipul este foarte important, adică să fie frumos, fără coșuri sau riduri prea evidente(cât despre pistrui pe unele fete chiar le avantajează și îmi plac foarte mult).
În ceea ce privește estetica, prefer fetele care poartă în principiu culori reci sau nonculori cu un stil oarecum mai rock. Blugii merg să fie negrii care vin pe picior sau îmi plac mult cele cu rochii și e ok dacă au și ciorapi negrii pe lângă rochie sau nu au nimic(desigur că sunt mai multe posibilități). În ceea ce privește părul, acesta poate fi în mai multe moduri, gen scurt sau mediu, nu îmi plac fetele cu părul foarte lung și de preferabil drept dar sunt și fete cărora le stă bine cu părul puțin creț.
Zic că am fost destul de detaliat. Oricum o fată poate fi frumoasă în mai multe moduri și poate să își evidențieze frumusețea iar, prin mai multe moduri. Nu poți pune un tipar exact al frumuseții.
Fetele de genul sunt rarități dar mai bine nimic decât una care nu îți satisface standardele(desigur la unele se poate renunța, dar nu la prea multe)

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Am uitat să menționez că nu mă simt atras prea mult de blonde.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faptul ca stiu sa joace teatru foarte bine,asa prefacatoare mari sunt fetele si eu apreciez asta inseamna ca au imaginatie, mai apreciez si ipocrizia, minciuna, falscitatea, materialismul de care dau dovada si desigur apreciez faptul ca ma fac fericit cand fac sex cu ele

| Emmy125 a răspuns (pentru RAY):

Cam esti impotriva fetelor, asa-i? Imi pare rau pentru dezamagirea ta in dragoste. Ia-o mai usor pana nu iti pierzi sansele cu orice alta fata din jurul tau.
Daca te-a facut sa crezi asta despre toate fetele/femeile inseamna ca si-a atins scopul. Si anume sa nu mai fii niciodata cu alta.

| RAY a răspuns (pentru Emmy125):

Deci sunt pe drumul cel bun, daca asa continui nu o sa fiu cu nici una super

| Divy a răspuns:

Defectelewinking

Răspuns utilizator avertizat
| xjkl a răspuns:

Dacă e să plac ceva, plac totul.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Interesantă descriere. Cred că aș căuta aceleași caracteristici dacă aș fi băiat laughing