| hightcost a întrebat:

Buna TPU.Joi fac poze pentru albumul de sfarsit de an si nu prea am nici macar o idee despre cum sa ma imbrac si as vrea sa imi spuneti niste idei, eventual niste link-uri. Cele mai mult si mai frumoase combinatii primesc fundita.Repede va rog! P. S.:La link-uri puteti da si de firma caci nu banii sunt problema

4 răspunsuri:
| Ralu13 a răspuns:

Te pot ajuta dar pentru asta am nevoie sa imi raspunzi la urmatoarele intrebari :
1. Preferi o firma anume?
2. Ai o culoare preferata?
3. Ai un stil vestimentar aparte? ( Iti place sa fi originala sau scoasa din revistele de moda )
4. In ce doresti sa te imbraci? ( de ex. rochie, pantaloni, fusta... ai probleme cu tocurile? :X )
Iarta-ma dar fara aceste informatii nu iti pot da un sfat bun big grin.

| Ralu13 a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor greseala mea asta trebuia sa fie prima intrebare care trebuia sa o pun laughing dar nu stiu de ce m-am gandit ca esti fata, de obicei noi avem probleme cand e vorba de tinuta. Scuze de confuzie blushing. papa happy

| hightcost explică:

Sunt baiat in primul randlaughing.SI am facut pozele deja multumesc oricum

| hightcost explică:

Nu e nimic dar daca ai avea idei inca mai pot oferi fundita