| Sophie02 a întrebat:

Heyyy! Sunt clasa a 8-a si nu stiu cu ce sa ma imbrac la banchet.Ma puteti ajuta? As vrea niste combinatii frumoase de culori, de materiale sau idei legate de accesorii etc.
Va multumesc mult happy [Sper ca am nimerit categoria]

Răspuns Câştigător
| xSkitte a răspuns:

Alege o rochie care iti vine bine pe tine si te avantajeaza. Culoarea se alege de obicei dupa culoarea parului, gen brunetelor le vin bine rochiile rosii sau albastre, blondelor rochiile albe sau negre si tot asa.

4 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Esti mai degraba fata, da?
Poti mai intii sa-mi explici care este stilul tau zilnic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să porți o rochie neagră, e cea mai elegantă, chiar dacă nu e așa sofisticată. Poți pune niște accesorii mai rafinate, niște pietre semiprețioase, bine, nici chiar niște mărgele supracolorate de plastic.

| Yasmin875 a răspuns:

O rochie eleganta

| Sophie02 explică:

Nu am un stil anume. Uneori ma imbrac sport, alteori military style, alteori elegant...depinde de ocazie si de starea mea de spirit big grin
Sunt satena, ochii sunt verzi-caprui, iar ca inaltime am cam 1.64 dar nu sunt chiar supla :\