| SuperrBeibiii a întrebat:

TPU! La ce / la cine va ganditi in acest moment? >:

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La viata pe tir cum e sa conduc zile intregi

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă gândesc tot timpul la mama pe care nu o mai am!
Am rămas orfană, așa mă simt!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La examenul de maine la drept romanlaughing...nu prea relaxant.

| forever4you a răspuns:

La iubitul meulove struck love struck love struck

Vad ca TPU-ul o duce bine cu dragostealaughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

La prietenul meu...cred ca acum ii este foarte greu din cauza unor intamplari nefericite si as vrea sa fiu langa el in momentul acesta sal sustin!crying

| andrada a răspuns:

La un baiat de la scl de care imi place fff mult, u?

| escroaca a răspuns:

Iubii puppy dog eyes`!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ma gandesc cand o sa plece tatal meu din camera mea...

| deadea23 a răspuns:

La el.

| Shery a răspuns:

La profu' de drept constitutional. Dumnezeu stie de ce, ca nu e o imagine prea placuta.

| alexxandra a răspuns:

La iubitul meu pe care il iubesc atat de mult incat nu exista atatea cuvinte in lume cat de mult il iubesc eu pe el;:X

| SuperrBeibiii explică:

@ Legiuitoarea

Imi pare rau pentru. tine! Sper sa treci peste aceast moment dificil din viata ta! Pupici!

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

La ce sa raspund laughing

| ravyALEX a răspuns:

big grin la prietena mea si nu numai acum ci in toata ziua

| ravyALEX a răspuns:

Ma mir cum de no dor picioarele ca toata ziua alearga prin mintea mea

| SweetGirl_9963 a răspuns:

La un baiat pe care il plac :X

| Darkus a răspuns:

Mă gândesc la prietena mea, la care ţin foarte mult. Nu as renunta la ea pentru nimic în lume o iubesc prea multwinking

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Ca nu prea imi place Miley Cyrus de acum

| amaranth a răspuns:

La tine :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dragul meu iubit şi zâmbesc neâncetat de când l-am cunoscut, este o fiinţă minunată, deosebită. Ştie să mă aprecieze, ştie să-mi acorde cea mai mare atenţie, să mă facă să mă simt iubită... ştie să iubească cu-adevarat. Eu iubesc din interesul să fiu iubită, atât şi nimic mai mult! De data aceasta va fi cu totul altfel, va fi special, va fi unic fiecare moment, fiecare clipă alături de el pentru că există iubire sinceră, încredere, respect reciproc din partea ambilor parteneri şi ne completăm perfect unul pe celălalt.
O seară faină în continuare!

| GameZone a răspuns:

La fata pe care o plac love struck big grin