| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

la scoala la noi este un baiat foarte dragut...love struck.imi place mult de el si de la multi prieteni de-ai lui ca lui i-ar place de mine. Oare cum pot sa aflu daca e asa? Oare e bine sa fac eu primul pas?

Răspuns Câştigător
| georgikk a răspuns:

Cred ca daca simpti cu adevarat ceva pentru el merita sa faci primul pas,gaseste un moment cand e singur la scoala sau pe mess, chat s.a. si spune-i tot pe fata fara ocolisuri,, vei afala adevarul.multa bafta

2 răspunsuri:
| petertb a răspuns:

Depinde, daca baiatu e putin timid, incearca sa stai mai mult in preajma lui, da-te putin la el, flirteaza, asa in joak; da daca baiatu e mai putin timid, doar stai prin preajma, si va face el primul pas.
mult norocwinking

| Mihailovich a răspuns:

Sfatul meu ca baiat : Daca tu simti (sau stii) ca si lui ii place de tine, fa tu primul pas. Intai intra in vorba cu el, foloseste-ti sarmul sa il descosi si sa ii afli intentiile. Uneori sunt bune, alteori nu.