| IngerashuRautacios a întrebat:

M-am despartit recent de iubitul meu iar acesta tot incearca sa se bage in seama cu mine si ca sa ma faca geloasa tot da like-uri la pozele celei mai bune prietene ale mele. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| TwiXXXie a răspuns:

Nimic, nu mai e al tau happy

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Ca baiat, total de acord.fk that loser!

| MariaaFairytale a răspuns:

Intrebarea este daca inca mai simti ceva pentru el..eu ti-as recomanda sa il ignori happy. Le place baietiolor sa arete 'ce pierdem noi fetele'. tongue
Igonoral si bagate in seama cu alti baieti sa vada cat de 'placut' este cea cea face.