| ioanaandreea a întrebat:

TPU ma ajutati la ceva? imi place de un baiat pe nume Mayki dar nu stiu cum sa ii spun ca il iubesc va rog dati-mi repede multe raspunsuri ca sigur o sa ma ajute, ofer fundita! mersi pa!

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Cum sa ii spui?
Te duci la el si ii spui asa :
-uite. eu de ceva timp te plac si ma gandeam ca poate ai vrea sa avem o relatie!

| Alissya97 a răspuns:

@CrissAngelforever cică o să-şi bată joc,omg,prezici viitorul sau wtf? n-ai de unde să ştii cum o să reacţioneze,dar poţi să încerci prin a vă împrieteni,a vorbi pe mess,a vorbi la telefon, a merge în parc, la un suc.interesează-te de lucrurile care îi plac şi analizează ce ai în comun cu el, sunt sigură că vei reuşi. în rest îţi doresc multă baftă! Take care :*

| Fantasy a răspuns:

Il iubesti?raised eyebrows ar trebui sa inveti diferenta intre a iubi si a place si dupa aia mai discutam.p.s: ce o sa isi mai bata ala joc de tine cand o sa te audalaughing))

| Roxxy691 a răspuns:

Buna, Ioana! Incearca sa te apropii de el, sa faci rost de numar si de ID, sa intri in gasca cu el, sa te apropii de prietenii lui. Nu`ti fie teama, incercarea moarte n-are!happy