| mititicataceascumpa a întrebat:

Mie imi place un baiat pe nume vlad si nu stiu cum sa i-o spun; pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| chEEEmicaL a răspuns:

Off Doamne,date pe langa el,arata`i ca`l placi, fii draguta cu el, ajuta`l cand ai ocazia...inveseleste`l cand e trist, arunca`i priviri din cand in cand(nu exagera) laughing, zambestei...asa o sa`si dea seama ca`l placi,si o sa vina el la tine, bineinteles daca te place si el pe tine happy App sa nu`i spui in fata "Te iubesc" pentru ca o sa-l sperii, sau o sa creda ca glumesti happy si in nici un caz pe mess.Succes! happy

2 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

Pai,uite daca ti-e rusine sa-i spui in fata spune-i pe mess si daca rade de tine spune-i ca ai glumit. Daca esti mai indrazneata spune-i in fata.Eu una, i-ama spus iubitului meu, pe nume Ionut, acum 3 ani.Eu acest sfat l-am primit de la o prietena.Succes.si depaseste emotiile!

| AleFagaras a răspuns:

Uite vreau sa-ti zic ceva.chiar daca te va supara si nu vei mai vorbii cu mine asculta-ma.mie chiar imi place de tine.te rog sa te gandesti la acest aspect.(asta ii poti spune)