| ademiki a întrebat:

Deci, imi place foarte mult de un baiat pe nume Vasile.Il cunosc de mai bine de 5 ani sunt in clasa cu el, dar nu stiu sigur daca ii place de mine.Acum 2 ani stiu ca i-a placut de mine, i-am spus unei colege ce am pe suflet adica ca il plac si ea a incercat sa afle.Acum 2 ani el aflase ca eu il plac si a bagat stramnbe ca eu si cu o colega ma bateam la baie pe el.Nu stiu ce sa fac sa ii spun ca IL IUBESC. I-am spus fratelui lui ca il plac pe Vasile si el s-a oferit sa ma ajute. El l-a intrebat pe Vasile daca ii place de mine iar el a raspuns ca DA.Azi am fost in parc iar fratele lui si cu inca o fata lau intrebat daca ii place de mine iar el a raspuns ca nu.Acum nu stiu ce sa cred ma place sa nu.Va rog ajutati-ma sa ii spun TE IUBESC. Cel mai bun raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| Pawnage a răspuns:

Aici sunt cateva probleme... Prima e ca esti in clasa cu el. asta reyuma ca te considara o colega, chiar daca te place ii este naspa sa-ti spuna. Parerea mea ar fi sa cauti o modalitate sa te intalnesti cu el in afara scoli (un proiect in comun sau ceva de genul) si atunci vei stii cand e momentul sa ii arati ce simpti pentru el prin fapte, vorbe, gesturi.si totul vine de la sine dupa happy

1 răspuns:
| N3cro a răspuns:

Deci fara deci te duci la el si zici ca vrei sa ii faci o laba si dupa o sa te placa happy