| puiutzz27 a întrebat:

ma gandesc sa-i pregatesc o seara romantica iubitului meu in noaptea de revelion. As dori sa-mi dati ceva idei. Vreau sa fie o atmosfera ft. placuta.lumanari,muzica,baie cu spume etc. Astept ceva idei. si mai ales as vrea sa-mi spuneti ceva melodii asa romantice care s-ar potrivi cu acest cadru. Multumesc!

1 răspuns:
| phantomitza a răspuns:

Pai ar fi o idee.cu lumanari, muzica, poate sa faci o salata de fructe sa mananci de pe pieptul lui sau el, de pe tine eu stiu thinking il legi cu cureaua de maini la spate si ii faci ce vrei tu laughing.eu in locu tau as da cu el de dulap, rup masa. laughing stii tu mai bine big grin