| anonim_4396 a întrebat:

mi-a placut de o fata din scoala unde am invatat eu. mama ei e prietena cu mama mea, si a venit inr-o zi la mine sa stea la pc, ne intelegeam bine, ne uitam multe filme impreuna, a fost bine, eu ma uitam la dinsa cam des. a stat aproape o saptamana, apoi s-a dus acasa. cind s-a dus asa imi era de trist, ca si cum ai petrece o persoana draga peste hotare. dupa aia am gasit-o pe facebook, ma gindesc numai la dinsa.
Ma-m indragostit?

5 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Ce cute tongue. Da, cred ca te-ai indragostit.

| mat31new a răspuns:

Vai domnisorule, ce sentimentalist esti. cum sa stim noi daca te-ai indragostit? doar tu iti poti simtii inima. Eu sugurez sa vorbesti cu ea si sa o ti aproape, cine stie ce poate sa urmeze?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da gicule, esti indragostit de dansa

| a răspuns:

Heii. Din cate ai spus, cam da. Aceasta e dragoste.
Bafta.

| Vögeln a răspuns:

Posibil