| cristyan1464 a întrebat:

Am o prietena de aproape un an, ne am conoscut la scoala, a venit noua in clasa cu mine, mi-a placut de ea si a fost dragoste la prima vedere am stat cu ea in banca, i-am cerut numarul de tel in prima zi, ne intelegeam foarte bine, toate bune si fumaose, cu timpu am inceput sa iesim impreuna si ne italnim in afara scolii aproape in fiecare zi. vorbim mereu la tel.m-a chemat si pe la ea pe acasa, in camera, si am stat mult impreuna. suntem destul de apropiati ne imbratisam ne sarutam, mangaiem. nu mai sunt virgin nic eu nici ea. ma atrage foarte mult si pare ca vrea si e obisnuita cu sexul. cum sa i spun ca vreau sa facem dragoste intr-un fel sa nu se supere sau sa nu par prea direct incat sa o deranjeze si sa nu ma refuze?

Răspuns Câştigător
| rido1 a răspuns:

Pai *** e simplu deci prima oara o saruti de la gat pana pe la buric asalaughing apoi ii dai bluza/tricou ceva ce are pe ea jos iti spun sigur ca o sa mearga si incepi treaba daca ea te respinge trebuie sa o lasi in pace incerci alta data daca nu te respinge continui treaba *** e foarte usor plz fundawinking

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca sunteti prieteni de atata timp, nu se supara, orice intrebare i-ai pune. Poate de abia asteapta. Daca sunteti sub 16 ani, eu nu recomand sa incepeti o relatie sexuala serioasa.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
In primul rand trebuie sa o intrebi daca ar fi peste ceva timp pregatita pentru pasul acesta cu tine si ea cand va fi pregatita iti va spune.Nui da un termen sau ceva spune-i doar daca vrea sa se mai gandeasca la treaba asta dar cum nu sunteti nici de un an impreuna nu cred ca va vrea prea curand.Ai putea sa mai astepti ce-i atata graba? Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy

| stipasha a răspuns:

Nuti place relatia care o ai? Daca vrei so strici nai decit so rogi de o partida de sex sau cum ai spus tu "dragoste". Pt sex poti sa gasesti si alta dar cum esti in foarte buna prieteni cu dinsa nu face sa-ti strici relatia amicala pentru o seara de sex sau pentru o vorba iesita din comun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara o iei in brate o saruti... iar dupa aia va puneti si voi in pat va mai sarutati si dupa aia incepi asa sa te dezbraci daca ei ii convine continui daca nu ramai sper ca e bine dar eu asa am procedat cu prietena mea am luat-o in brate am sarutato si ne-am dus in pat dupa care m-am dezbracat usor ce camasa si ei ii placuse m-a luat in brate decii cum consideri eu ti-am dat un sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste psihologia inversa. Deschide o conversatie cu ea in care sa ii spui ca tu nu te vei atinge de ea pana ea nu iti va bate apropouri sau va prelua initiativa. Incearca sa ii repeti acea replica de cate ori ai ocazia. In maxim 7 zile va sari pe tine. Functioneaza 100%! (fetele sa se prefaca, ca nu au vazut acest sfat big grin ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca atunci cind o saruti ea iti raspunde cu ardoare inseamna ca si ea doreste acest lucru, numai sa nu cumva sa te fi mintit ca nu mai e virgina, dati-va friu liber instinctelor