| PixCuGel a întrebat:

Buna TPU.mi-am activat tampenia aia cu steaua suporter pe telefon si nu am credit si m-am gandit ca poate asa primesc cateva mesaje macar. dupa ce am acrivat asta mi-a venit un mesaj in care scria ca cica voi fi taxata cu 0.5 euro pentru fiecare mesajprimit cand steaua nu gastiga.Adik eu cand imi voi reincarca va trebui sami ia ei tot creditustraight face Cum fac sa numi ia creditucrying(Daca ies din chestia asta adica spun stop steaua cand imi incarc o sa imi mai ia creditu?

1 răspuns:
| Mihai26 a răspuns:

Iti ia 0.05 per mesaj, dar nu e bai, eu mai mult am facut decat mi-au luat ei tongue.Mi-au papat vreun euro ei si am facut vreo 5.