| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

Deci. eu acum 2 saptamani am ramas fara credit la orange si am dat un mesaj la orangeinfo si acum m-am rencarcat si imi trimit asta vreo 20 de mesaje despre vreme si vedete crying si imi manca tot creditu crying. plzz.(funda)

1 răspuns:
| TonyAndrey a răspuns:

Buna,
Dezactivarea unor programari Orange Info se poate realiza:

- prin apel la 411 (apel gratuit);

- din meniul SIM Toolkit - de la optiunea OrangeInfo (anularea este insa disponibila pentru fiecare tip de programare in parte);

- prin mesaj scris gratuit cu continutul ANULTOT catre 311 - aceasta comanda anuleaza toate programarile (sintaxa comenzii de anulare trebuie sa contina doar ANULTOT, fara alte semne de punctuatie);

- de pe pagina WEB/ Servicii/ Info 311/ programare Info 311 pe web.