| pickay a întrebat:

Buna TPU.mi-am inceput viata sexuala la 15 ani.acuma am 18.prima experienta nu a fost atat de placuta.adica n-am ramas atat de incantata de lucrul asta.ma durut.a curs sange dar in suflet nu simteam asa ceva special.(vorba aia prima data trebuie sa fie ceva special)dar ce sa mai.asta a fost acum 3 ani.in fine.ideea este ca de cate ori incepeam o relatie noua la inceput eram atat de indragostita iar dupa cateva luni parca nu-l mai vroiam.si nu stiu asa mi se intampla la toti baietii.ma plictisesc repede chiar daca la inceput am sentimente puternice si zic ca o sa fie ceva serios. oare experienta aia poate sa ma fi afectat cu ceva in legatura cu ceea ce mi se intampla acum?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca inca nu ti-ai gasit perechea si de aceea ti se intampla asta

| Logout a răspuns:

Asa sunt si eu! Si nu, nu te-a afectat primul contact sexual. Eu inca sunt virgina, am o relatie de aproape un an, in primele luni eram super incantata, vai doamne cu mult tin la el, acum s-a intors roata, acum el e ala gelos, si sufletist, acum il resping, parca nu il mai vreau, si tins a zic ca asa au fost toate relatiile mele. La inceput imi doream foarte mult o relatie de lunga durata etc, dupa 5-6 luni gata, c est fini! Ce zodie esti?laughing sunt curioasa, poate e dupa zodie

| neutrino a răspuns:

E posibil sa nu fi gasit baiatul pe care il cauti.

| dragos9234 a răspuns:

Prima data este mereu dureros in cazul fetelor datorita himenului care se va rupe.
Este posibil sa te fi afectat desi nu cred.

| Rooobi a răspuns:

Ai 18 ani totusi e o varsta normala ca relatiile sa tina cateva luni. Alea de 15-16 ani stau cu baietii si o saptamana doua.

| bogdandinro a răspuns:

Probabil dar incearca sa treci peste

| Adela_Muntean_1997 a răspuns:

Draga sti ce se intampla daca dupa o vreme nu-l mai iubesti? daca te duci acolo pe calea aradului in niste fete care seamana cu tine daca intelegi ce zic.c...e