| elizuca001 a întrebat:

mi-ar sta bine cu breton pe'o parte? scuze categoria... dar asta e cea mai citita, fundita pentru cel mai bun sfat:*

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna daca esti tu ceea din poza da cred ca ti-ar sta binekiss

bafta

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si unde as putea sa te vad? sincer acum. pune o pauza ca sa-mi dau seama.cat despre poza aia.nu se vede bine tongue. te astept cu alta poza si o sa-tsi raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu vreau sa-mi fac breton dar nu stiu km mi-ar sta pentru. ca am fruntea mica ( parerea mea ). ajutoooot... un sfat?