| mayXangel a întrebat:

toate prietenele mele pe care le am si le cheama alexandra, isi zic andra pentru ca nu le place numele! si pe mine ma cheama andra, dar ca porecla ca si ele nu-mi place numele alexandra! ce nume mai stiti cu andra la sfarsit?
apropo e ceva rau la fetele astea daca isi spun ca porecla andra in loc de alexandra?
funda pentru cel mai cool nume, dar sa-mi spuneti si leg. dintre nume si daca e rau sa ma poreclesc cu alt nume!?

Răspuns Câştigător
| Carina2 a răspuns:

De ce nu le place Alexandra? Alexandra inseamna protectoare a barbatilor iar Andra protectoare a animalelor.Eu mi-as dori sa ma numesc Alexandra dar ma numesc Andreea Issabela si sora mea se numeste Elena Evelina.Deci aveti mare noroc ca va cheama asa.In fine.Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Pandicorn123 a răspuns:

Sa inteles ca pe tine cheama andra sau alexandra nu? ei bine daca vrei o porecla cu andra la sfarsit iti poti pune numele roxANDRA sau poti sa iti pui alta porecla cu ar fi ale daca te cheama alexandra sau ada daca te cheama andra.sau mai simplu poti sa iti pui ca porecla niste obiecte dar nu te sfatuiesc vezi ceva ca sa semene cu numele tau

| Carina2 a răspuns:

KasANDRA,MixANDRA,AndrADA.Cam atat stiu sper sa-ti placawavekiss