| KatLuna234 a întrebat:

nu stiu cum sa fac sau ce sa fac, m-am indragostit de cumnatul meu, imi place foarte mult, ba din contra, il iubesc. Ce sa fac? Multumesc

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te pui in situatia surorii tale.

| Holiday a răspuns:

Daca "cumnat" inseamna sotul surorii tale e cam nasol. happy
Dar daca e fratele sotiei fratelui tau sau fratele sutului surorii tale atunci da-i bataie. E un barbat ca oricare altul, nu e nimic deosebit. Nu-i nici o problema ca doi frati sa aiba soti alti doi frati.

| ILikeBoobies97 a răspuns:

Sex oral

| notusedusernam3 a răspuns:

Milf detected