| KatLuna234 a întrebat:

am o mare mare urgenta, sunt indragostita de cumnatul meu, adica de iubitul surorii prietenului meu. Il iubesc enorm... Foarte mult nu stiu cum nu am facut dragoste dar totusi m-am indragostit de el, imi doresc atat de mult sa fiu cu el si nu stiu cum sa ii spun! Stiu e o greseala dar asta simt! Multumesc

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai absolut nici un motiv sa spui. Desparte-te de prietenul tau spunandu-i doar ca nu il mai iubesti, fara sa ii spui ac esti indragostita de altul. Asa nu te vei mai intalni cu ecl pe care spui ac il iubesti si in 2-3 ani il vei uita.

| Emilian65 a răspuns:

El vrea o asemenea situatie? Daca da, atunci nu va impiedica nimeni sa nu va cuplati.

| Xelon a răspuns:

Incearca sa te controlezi nu se poate sa ii faci un ca asta surorii tale, sangele apa nu se face, pentru nimeni din lunmea asta nu trebuie sa iti dezamagsti familia, inceraca sa te abtii, cu timpul o sa iti treaca.