| anonim_4396 a întrebat:

O rugaminte la voi : Vreau si eu cateva planse de colorat cu flori de liliac pentru ca eu nu am gasit crying
Fundita + vot!
Scuzati categoria dar este cea mai vizitata!

Răspuns Câştigător
| kmarianak a răspuns:

Aici gasiti cateva planse minunate cu flori de liliac...
http://www.universdecopil.ro/Planse-de-colorat-cu-flori-de-liliac.html

2 răspunsuri:
| DydyutSa a răspuns:

Buna... scuze dar nici eu nu am gasit nici o plansa de colorat cu flori de liliac dar vroiam sa te intreb ce telefon ai pentru ca s'ar putea sa te ajute telefonul. daca ai un telefon performant ia o poza normala descarco cu Usb in telefon iar apoi apesi pe ea. editare filtrare. si sketch. dupa o salvezi si o descarci pe pc apoi o listezi si o colorezi. bafta. sau daca nu descarca o poza dupa google cu flori de liliac. descarca un program special de editat poze apoi o salvezi si o listezi. bafta multe. sper ca tea ajutat raspunsul mieu. te pup love struck