| sweety_9041 a întrebat:

...am si eu o rugaminte. Cine poate sa imi zica si mie niste scoli postliceale sau facultati (exclus dreptul) cu invatamant la distanta... Peste 2 luni am bacu, si inainte sa plec in strainatate vreau sa dau mai departe, Dau funda big grin.Va multumesc, va rog scuzati-mi categoria dar e cea mai vizitata si am nevoie de raspuns cat mai repede,:* :X

1 răspuns:
| marinutzataize42453 a răspuns:

''Universitatea Babes Bolyai'' din Cluj-Napoca,''Dimitrie Candtemir'' din Cluj-Napoca,''Oxford''din Londra,''Cambridge'' din Londra.
Funda?!