| UnCopilMicuts a întrebat:

Pe 23 februarie am avut un contact neprotejat, iar el a ejaculat in mine. Pana acum am facut 2 teste. Unul dupa 7 zile de la contact, dupa inca 7 zile am mai facut unul. Amandoua au iesit negative. Nu am simptome de sarcina dar afirm ca mi-a intarziat menstruatia o zi. Nu stiu ce sa cred. Sa fiu sau nu insarcinata? Fetele care ati trecut ajutati-ma :*

P.S. Mai fac un test dupa inca 7 zile adica dupa 21 de zile de la contact doar daca nu-mi vine menstruatia. Multumesc :* astept raspunsuri si dau fundita :* Eu chiar imi doresc un copilas acum sa vedem.

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Pai voi ati facut-o neprotejat pentru a avea un copilas?
Ce fel de teste ai facut.Si cand. Dimineata? In general cele mai sigure teste se fac dimineata din prima urina!
Ar fi cazul sa mai faci inca un test, cat mai curand! Si o vizita la ginecolog!

| sofisis a răspuns:

Aceste 2 teste facute de tine au fost facute prea devreme. Un test se face cam la 3 saptamani de la contact si nici atunci nu e 100% sigur ca iese sarcina.
Deci mai asteapta.
O zi intarziere nu reprezinta absolut nimic. E normal. DECI nu te poti lua dupa asta ca sa iti dai seama daca esti sau nu insarcinata.

| neutrino a răspuns:

Daca faci sex neprotejat nu-ti ramane decat, timp de o luna, sa te rogi in fiecare zi sa ai iarasi noroc.

| Emilian65 a răspuns:

Testul de sarcina se face la 21 de zile, nu la 7 zile.

greece12
| greece12 a răspuns:

Stiu cat iti doresti un copilas asa ca nu-mi ramane decat sa-ti doresc sa-ti vezi visul implinit cat mai repede.
O zi de intarziere e un semn bun,iti doresc inca noua luni sa intarzie!
Si daca totusi,nu vrea acum,nu-i nimic, nu fii dezamagita, incercati din nou!
happy
Dar, iti tin pumnii, sa se intample acum!

| lex79 a răspuns:

Testele de sarcina SE FAC LA 21 DE ZILE de zile de la contactul sexual neprotejat sau la 2SAPTAMANI de la INTARZIEREA menstruatiei!

da mai departe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Da...doar ca ipoteza e gresita.
Un mic amanunt care schimba complet peisajul:are 16 ani si partenerul 23.
Vedeti ce alte intrebari recente a mai pus.Si nici nu sunt semne de trolling si sunt scrise in acelasi stil, nu cred ca e vorba de un cont folosit de mai multe persoane.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

...trist.
Dar fiecare cum isi asterne.