| Riana_7861 a întrebat:

Am facut sex neprotejat dar nu a ejaculat in mine, ciclu mi-a intarziat 3 zile dar am simptomele pe care le aveam inainte sa imi vina menstruatia si am facut si un test de sarcina si a iesit negativ... pot fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| airam a răspuns:

Nu cred...stii e destul de greu sa faci un copil,desi lumea zice ca nu e asastraight face foarte rar se intampla sa faci copii asa foarte usorstraight face si mai ales daca zici ca ai simptomele de dinainte de menstruatie, inseamna ca o sa iti vina menstruatia zilele astea! nu cred ca ar trebui sa te injrijorezi as atare daca zici ca testul a iesit negativstraight facetotusi daca nu iti vine menstruatia, sa mai repeti odata testul

9 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Nu poti, test negativ + menstruatie, nu-ti fa probleme. Dar daca nu esti sigura repeta testul dupa ce ti se termina CMwinking

| UPSsss a răspuns:

Categoric nu daca sunt simptomele pe care le aveai inaintea menstruatiei si testul e negativ.ai mai multa grija data viitoare! protejeaza-te

| ROCKERforever14 a răspuns:

Frate sexul e o treaba buna pacat ca n-am incercat a stai ba da la 12 ani cu vecina mea ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede el ca nu si-a dat drumul, daca e vreun pusti fara prea mare experienta e nasol, ca poate avea 2 "reprize" de ejaculare, si sa nu-si dea seama cand a venit si cand a trecut prima. Banuiesc ca ai pana in 20 de ani (din moment ce scrii pe site-ul asta), deci esti tanara => poti ramane insarcinata foarte usor, am si eu amice care au facut avorturi. Mai fa teste de sarcina, sau du-te la doctor, cu cat mai repede cu cat mai bine.

| JoHnNy1636 a răspuns:

Nu, daca zici ca nu a ejaculat normal ca nu esti. funda pleasebig grin

| IzabellLove a răspuns:

Nu cred...

| imsoc a răspuns:

Sincer? nuuuuu! daca tia iest negativ

| Riana_7861 explică:

Atunci nu inteleg de ce imi intarzie...

| Riana_7861 explică:

Atunci nu inteleg de ce imi intarzie.x(