| NiculaiMarianTraian a întrebat:

pe 4 octombrie am avut contact sexual cu iubita, i-a venit menstruatia pe 13 octombrie, 12 noiembrie si 12 decembrie, poate fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este 100% IMPOSIBIL.
-- Actul sexual din 4 Octombrie a avut loc cu 8 zile inainte de ultima zi a ciclului menstrual (12 Octombrie), adica in una din zilele apartinatoare PERIOADEI INFERTILITATII ABSOLUTE, moment in care este cu totul IMPOSIBIL sa poata sa existe un OVUL VIABIL in uter,
-- de asemenea dupa actul sexual din 4 Octombrie s-au produs 3 sangerari menstruale, care au reprezentat GARANTIA ferma ca NU exista o sarcina instalata in uter.
Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa mearga la medicul ei ginecolog sa o consulte, ce varsta are?

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi gravida.