| Diana254 a întrebat:

Pe data de 3 iunie mi s-a terminat menstruatia, trebuia sa imi vina pe 27 dar mi-a venit pe 20. De obicei ma tinea 7 zile, insa acum pe 20 mi-a venit si s-a terminat pe 24. Plus ca inainte cu o saptamana inainte ma dureau sanii,acum nu m-a durut nimic decat burta in ziua in care mi-a venit. Stie cineva sa-mi zica din ce cauze? Sa ma ingrijorez sau? Dau funda* Astept raspunsuri serioase, va rog! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat nu ai avut contacte sexuale, nu ai pentru ce sa-ti faci griji. (Nu iti va intarzia din cauza cpntactului sexual, ma refeream in caz sa nu fie vreo sarcina, in caz de intarzie)
Si nu, nu este nici o problema si nimic grav. Cu siguranta ai o menstruatia neregulata si nu vine sau nu tine niciodata un numar fix de zile. Dar nu te speria, aceasta cu timpul, usor usor se va regula si iti va veni si te va tine numar fix de zile. Baftahappy