| puffy15 a întrebat:

Sambata merg la aniversarea unei prietene, si o sa fie si tipul pe care il plac acolo. Tot la o aniversare, ne-am sarutat de vreo 2 ori. Iar mie a inceput sa-mi placa de el. Si sambata vreau sa-l sarut eu, in caz ca n-o s-o faca el. Daca o sa-mi raspunda la sarut, sa-l intreb daca ma place? Gen dupa ce ne sarutam(sunt sigura c-o sa se intample, ca daca n-o face el, o fac eu), sau in timpul sarutului. Sa-l intreb de ce face asta. Sau ce inseamna asta. Si sa-l intreb dupa daca ma place si daca ma saruta ca e beat, sau pentru ca simte ceva pentru mine.
Sa fac asta? Sau sa nu-i spun nimic? thinking

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ti s-a intamplat vreodata sa saruti pe cineva de care sa nu-ti placa?
Banuiesc ca nu,in concluzie,e inutil sa-l intrebi daca te place.
Te-a sarutat din doua motive,te place si erai disponibila,i-ai acceptat sarutul fara nici o impotrivire.
Daca-l saruti tu de data asta,ii vei parea si usoara.
Mai bine stai linistita, daca chiar te place, el e cel care trebuie sa faca ceva, nu tu.
Nu i te oferi, lasa-l sa vina singur.

| shadow72 a răspuns:

Doamne! cand petrecerea e la inceput dansezi oleaca cu el, il saruti, il iei de maneca si il scoti afara si ii spui ca vrei sa fiti impreuna.asa nu o sa fie nici beat cand raspunde, o sa il ai si restul serii doar pentru tine

| neutrino a răspuns:

Mergi la petrecere, sarutati-va si dupa ce beti ceva, atunci il poti intreba.

| ralu3ea a răspuns:

In restul timpului vorbiti, adica te cauta sau aveti ceva legatura? eu zic ca nu pierzi nimic daca incerci, oricum va sarutatilaughing da' cred ca te place daca te-a sarutat pana acum