| anonim_4396 a întrebat:

Cum s va zic ...Eram la scoala Cu niste fete si au venit niste prietene si mi-au zis ca ma place un baiat.M-au intrebat daca si eu il plac dar am zis ca nu si mi-au dat tipm de gandire. Am stat m-am gandit si nu simteam nimic dar dupa m-am gandit mai bine si nu stiu cum a inceput sa imi placa de el. Verisoara de 1 il placea sad dar el nu! Le-am zis fetelor ca il plac. Dar baiatau nu ma saluta, nici eu pe el poate doar uneori.La scoala ne uitam unu la altu ...Intr-o zi aveam niste repetitii si m-am dus eu acolo era baiatu acela 2 fete si 2 baieti.Mai era un baiat care ma placea si cum repetam m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el eu am zis nu.El m-a intrebat daca vreau sa fiu ca baiatu de care imi placea si am zis poate. Dupa ne-au pus sa ne sarutam dar n-am vrut.Si de asta am jucat sticluta laughing.Tot nu se nimerea la noi pana cand da happy.Si m-a sarutat :X.Ne-am mai nimerit si tot asa ne sarutam si dupa am terminat jocul. Dupa ne-am mai sarutat de vreo 2 ori si la plecare.Am plecat acasa si am vorbit pe mess. Dupa cand ne vedeam imi spunea ca ma iubeste si eu.Dar de la un moment dat nu ma mai baga in seama nu vorbeste cu mine pe mess nu ma mai accepta ca prietena pe facebook dar amici lui spun ca mai iubeste si se uita mereu la mine (la plaja.)Nu stiu ce inseamna asta sad Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

L-ai suparat putin cand ai zis ca nu la inceput.

Daca te-ai indragostit de el, da-i de inteles si nu te mai feri de lumea care vrea sa rada de tine. Sa rada, ignora-i, tu da-i atentie doar lui!

| Cristiann25 a răspuns:

Exprimarea cam lasa de dorit. Dragoste de copii, le rezolvati voi pana la urma.

| Florrentina14 a răspuns:

Poate are vreo problema acum, sau poate e suparat pe tine. Intr-o zi, cand vezi ca se uita la tine, du-te la el si saluta-l, si incet adu vorba de asta, poate o sa iti explice.winking