| NuDauNiciunNume a întrebat:

TPU! Saptamana asta am vrut sa-mi pun niste melodii noi pe telefon, am pus cardul in calculator, am pus melodiile si dupa am pus cardul in telefon. Dar cand am intrat nu aveam nimica pe card, am incercat din nou si din nou dar tot nu am reusit. crying Am formatat cardul de foarte multe ori si tot nu a functionat. Pot face ceva? crying

Răspuns Câştigător
| Iho a răspuns:

Eu de ex. am un card de 4 gb si cand pun melodii pe el si il bag in telefon, ca imi apare melodiile pe el trebuie sa inchid telefonul si apoi sa-l redeschid.Caut unde gasesc acolo aplicatia aia Toate melodiile, apoi ti se incarca putin si FINISH tongue incearca si u poate merge asa big grin pa pa wave