| Adryann59 a întrebat:

Am si eu o problema cu cardul de memorie de la telefon (8G)...
Problema este caci am incercat sa transfer 2 melodii pe card si mi-au dat eroare cand sau transferat iar cand am incercat sa intru pe cardul de memorie mi-a dat sa il formatez... ce sa fac am incercat sa il formatez si de pe telefon si de pe calculator dar nu a mers nimica spuneti pls ce sa fac si cum sa rezolv problema... crying(

1 răspuns:
| AnOnImA2o0osiPUNCT a răspuns:

Am patit si eu asa si la fel si mie mi-a zis ca trebuie sa-l reformatez dar nu l-am reformatat si a mers...iar cu un alt card mereu cand primieam o poza o melodie imi dadea eroare asa ca mi-am cumparat altul...dar cel mai bine e sa te duci inapoi de unde l-ai cumparat