| AndreiTanase a întrebat:

Salut, azi am vrut sa imi pun 2 melodii pe card.Pe calculator de vad melodiile dar cand pun cardul in telefon nu imi apar dc? DAU FUNDA! repedeeee

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Esti sigur in locatia in care le-ai pus? Telefonul le suporta ca format (mp3) si kps/s (128)? Intereseaza-te ce melodii suporta telefonul in ce format. Ar trebui macar sa le vada chiar daca nu le citeste.

| AndreiTanase explică (pentru CM7YRE):

Dar pana acum cateva zile a mers si azi numai merge. Ce sa ii fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce telefon ai, daca e android intra in manager fisiere si ar trebui sa le gasesti acolo dar daca nu sunt mp3 nu le poti asculta pe telefon, incearca sa cauti melodia respectiva pe youtube si sa o convertesti cu youtube to mp3 (cauta pe google).

| AndreiTanase explică (pentru anonim_4396):

Nu ii androidbig grin ii s5610