| TomyBrave2019 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi seria Vampiratii de Justin Somper? Are 6 carti si as vrea sa cumpar toata colectia, insa sa nu fie foarte mare pretul.
Am cautat la toate librariile, pe toate site-urile romanesti si nu am gasit, doar volumul 1 si 2. Am cautat si la un anticariat si oferea o carte pentru 50 lei.
As citi si in engleza dar am gasit pe Amazon cu 10 dolari o carte. Mai ieftin as putea gasi? Va rog daca stiti ajutati-ma!

1 răspuns:
| LeCaras a răspuns:

"O carte citita, un gratar pierdut"