| spad3r a întrebat:

Buna TPU.

Simt ca innebunesc. Mor Mor si iar Mor.

nu mai pot prietena mea s-a suparat pe mine ma injurat s-a enervat si mi-a dat ign... in fine sunt fff suparat, cum pot sa imi cer scuze ca vreau sa nu mai fie suparata pe mine ...help me please

fundoaie...

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ea te-a înjurat şi tu să-ţi ceri scuze. De ce? Că n-ai înjurat-o şi tu, sau de ce?
Revino în lumea reală şi aminteşte-ţi că mai sunt femei.

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Daca a facut toate aceste chestii inseamna ca are motive intemeiate! Ai suparat-o tu cu ceva! Incearca sa vb cu ea, insa daca nu mai vrea. las-o in pace...Sti vorba aia : ierti, dar nu uiti!

| ELLSSA a răspuns:

Motivul jignirilor, despartirii si ignorului care a fost?

| Comatose a răspuns:

Ii dai mesaj sau. vorbesti cu prieteni ei sa o undeva pe acolo si te intalnasti si ii spui ii zici Te rog frumos sa ma ierti. e foarte important sa te uiti in ochii ei! sper ca te-am ajutat asa mi-a facut pr meu si l-am iertat daca te iubeste cu adv te iarta. Bafta! funda/?

| Analya a răspuns:

Trimite-i un sms dragut in care sa-ti ceri scuze si sa pui o intrebare la final ca sa stie ca vrei si un raspuns.

poati sa-i zici "iubita mea frumoasa stiu ca uneori gresesc, de fapt toti gresim. Poate nu sunt asa cum iti doresti u, poate nu sunt cel mai perfect din lumea asta, dar sunt cel care tine cel mai mult la tine. Poti sa ma ierti? big grin"

| SophieDavidescu a răspuns:

Spune-i cu ce i-ai gresit si ca iti pare rau si ca nu ti-ai fi imaginat ca s-ar fi ajuns pana aici. Sper sa nu fie ceva grav (adica cu intentie) Sper sa o scoti la capat

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca_1494 a răspuns:

Ai gresit asa de rau incat meriti un astfel de tratament? daca nu, eu zic sa o ignori si tu, pentru ca nu merita sa suferi pentru ea

| NoBody_4629 a răspuns:

Ce i-ai facut?