| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa aveti rabdare sa cititibig grin.

Peste doua zile trebuia sa ma duc sa imi fac breton iar acum mama spune ca nu ma mai lasa si am avut un scandal monstru cu ea.La inceput nu mia pasat asa de tare ce spune pentru ca eu alegeam cum sa ma tund nu ea dar apoi mi-am amintit ca vine si ea sa se vopseasca.Si acum vreau sa stiu cum o pot face pe mama sa se razgandeasca ai sa o conving sa ma lase sa imi fac breton.

Si mai lasati-ma cu categoria pentru ca asta e cea mai vizionatastraight face.

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria a răspuns:

Da cati ani de nu te lasa mamica sa te tunzi?rolling on the floor)penibil.mi-ar fi rusine sa intreb asa ceva.e parul tau pana la urma. daca vrei sa te razi in cap de razi.straight face

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă să fii mai convingătoare, nu cu gălăgie și scandal!
Pa, pa.

| AnnaMaria a răspuns:

Te*

| Mirela_1854 a răspuns:

Sincer iti spun un motiv pentru care nu te-as sfatuii sa iti faci breton: Iti apar cosuri straight face. serios...mai e si vara, chiar daca e august e cald. si chiar daca ar fi septembrie sau orice alta luna bretonul aduce probleme. Stiu ca ai cerut ergumente ca sa te lase eu iti dau un sfat pentru tine, mai bine nu iti face breton. Totusi daca vr spune-i ca tie iti place aceasta tunsoare din cate ai vazut la altele, ca mai schimbi si u cate ceva, ca nu ai de unde sa stii cum ti-ar sta si esti curioasa... iti mai vin idei pe parcurs :d

Te pup, baftahappy

| DiamondStph a răspuns:

Intreaba de ce nu mai doreste si incearca sa vi cu argumente PRO bretonului precum : creste repede parul la loc, ti-ar sta mai bine la formei fetei, se poarta bretonul, genul de freza. Poate asa vei reusi sa o convingi sa ai bretonul mult dorit. Succes :*

| BbyMic a răspuns:

Pai ascult-o si pe mama ta ...ca nu la toata lumea ii sta bine cu breton.depinde de fruntea ta daca ai fruntea lata ti-ar sta bine cu breton dar daca nu o ai lata ai arata ca baba dochia laughing acum faci cum vrei doar e parul tau.kiss mama ta iti vrea binele sigur :*