| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-va parerea despre arta de a scrie

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Este ceva fantastic... Cu adevărat un talent, dar mai sentimental. Un om care are cu adevărat 'har' la scris compuneri, poezii etc., poate să atingă sufletul unui cititor şi să îi retrezească anumite sentimente.

Numai bine.

| Micuţa a răspuns:

Pff, sincer mie se pare o chestie superbă. Eu îmi făcusem de aproximativ jumat de an un blog pe blogspot, doar ca să mă pot descărca scriind. Ador să îmi scriu gândurile, sentimentele. E ceva MINUNAT!