| anonim_4396 a întrebat:

Stiti baiatul din anterioarele mele intrebari si pov. [ daca nu stiti e fostul meu iubit si e cu o prietena buna de-a mea eu sunt foarte fericita si am si eu un iubit ] bun deci fostul mi-a zis ca atunci cand am fost impreuna mi-a zis ca ii place de actuala ca sa ma faca geloasa dar cica acum ii place. Mi-e imi zice acum ca nu prea ii mai place de ea dar ei ii zice ca o iubeste si din astea. si nu inteleg el sta mai mereu pe invisibile si se baga in seama cu mine dar cu ea nu si e iubita lui si ma suna in fiecare zi si ma tine la tel. o ora si si vb noi si la un moment dat zic eu ca eu sunt cu X si tu cu y si mai is si restul si face el ca : da nu e sigur ca ramane asa si vb cu mine azi pe mess dar nu prea aveam chef sa vb cu el si iubita lui mi-a zis ca inca nu a intrat pe mess si i-am zis ca sa incerce sa ii zica ceva ca poate e pe invizibil [ nu i-am zis ca ii pentru. ca nu vreau sa ma bag prea tare] si o zis ca eu zis si ca nu i-a zis nimic dar nu exista zi sa nu ma sune sau sa vb pe mess tot ma suna si mno si ieri cand am fost afara eu nu prea am vb cu el nici nu l-am salutat si face el ca ceaw ana [asa ma cheama] si fac eu ca ceaw si se uita asa la mine nu stiu ciudat si se uita cateva min bune.
Dc face asa? Ce se intampla? Ce e in capul lui? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Kitzzza a răspuns:

O draga mea, deci e clar ca inca mai tine la tine.In momentul de fata sunt exact in asa situatie.Desi avind prieten de 1 an si ceva,fostul ma cauta, doar ca eu nu mai simt nimic pentru el...

Din cite am inteles din povestioara ta, tu ai fost cea tradata de el pentru o prietena de a ta.Deci in cazul in care tu ai fost parasita,incearca din rasputeri sa te tii tare,pe pozitie,chiar daca-l mai iubesti sa nu-i arati defel acest lucru,incearca in prezenta lui sa fii cit mai sexy imbracata,parul sa-ti stea bine,nu ar strica sa fii si pe niste tocuri,te sfatui eu ca merge! Deci fostul meu,dupa ce m-a parasit se intilnea cu o vecina de-a mea,si eu nestiind cind vine la ea,citeodata eram si putin ciufulita parul strins intr-un coc,niste slapi,o pereche de sorti,imi atragea atentia dar nu intr-atit -(Ohooo!)Si deci si pe mine ma sfatuit careva,si intr-o seara fiind in ipostaza care ti-am zis-o mai devreme o rochita scurta, pantofiori, gene false.Eram deci super,a ramas cu gura cascata,toata seara la acea petrecere se tinea dupa mine,ma invita la dans,s-a dat linga mine si mi-a inceput povesti de amor ca bla-bla-bla,ca e singur,deci ma ruga sa fim din nou impreuna,ca prea tirziu si-a dat seama cit valorez.I-am dat doar o singura speranta mica ca sa-l mai provoc un pic, a doua zi a gasit nr meu de la careva, si a inceput cu invitatii la o cafea...Desigur refuz, lasa-l sa mai incerce, sa vada ca nu mai sunt cea care eram.Deci bafta draga mea,fa sa-i arda inima in el cind te vede, chiar daca ve-ti fi sau nu ve-ti mai fi impreuna, sa-i para rau pentru ca nu a stiut sa te pretuiasca la timpul potrivit!

1 răspuns:
| AddeAndre14 a răspuns:

Pai cred ca inca te mai place daca tot se poarta asa sau poate vrea sa gaseasca un motiv sa se desparta de iubita lui, daca vrei sa te lase inpace spune-i ca nu vrei dacat sa fiti prieteni si atat sau daca vrei sa fi cu el...