| alina0 a întrebat:

TPU! Stiti niste jocuri cu camioane, tiruri, masini, vrea fratele meu sa se joace, si am tot cautat pe net... dar sunt jocuri mici, care nu ii plac! Daca ati putea sa imi dati link-uri, nume de jocuri... ceva?! Astept cat mai multe raspunsuribig grin!
Va multumesc frumos!:*
P. S Dau funda(la cele mai multe jocuri)!

Răspuns Câştigător
| Pumma09 a răspuns:

Buna.
Ai putea incerca seria 18 Wheels of Steel, sau Euro Truck Simulator.[Acestea sunt jocuri cu tiruri]
Iar cu masini, daca ii place genul StreetRace, incearca Seria Need For Speed.
Daca nu ii place genul Street Race, ai la dispozitie jocurile de rally. Cum ar fi Collin McRae 2005 rally, si seria Dirt.
Acestea sunt cele care le'am jucat eu. Dar daca ai nevoie de alte titluri, gasesti o multime accesand acest link:

http://www.buygames.ro/curse-masini-x-pc.htm

Funda?;;)

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt destule aici: www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| sorin09 a răspuns:

Scania truck drinving, city car simulator etc

| alexspionu230 a răspuns:

Uite aici pentru fratele tau sau pentru tine.Euro truck simulator 2 sau 1, toate serial 18 wheels haulin..., truckstrailer, german truck simulator, uk simulator adica ukraina simulator, sau mult mai multe www.downloand games tiruri pc,cu masini toate seria need for speed, gat san andreas un cen cu masini mai tare inca, street race, bus simulator 2012, toate seria bus simulator ca sunt multe, sau lego racers un joc mic dar distractiv da si daca nu ajung intra aici http://www.buygames.ro/curse-masini-x-pc.htm a si da este un joc de milioane daca nu-ti place asta e mie imi place la nebunie minecraft.Cum sa faci rost de el asa downloand minecraft 1.4 torret.Primu sau al doilea sait si il scoti si e foarte daca vrei sa vezi cum e minecraft gameplay sau minecraft la dublu ep... depinde. Sper ca ti-am fost de mare ajutor. Funda?