| ÄŁŷ a întrebat:

As dori niste jocuri care pot functiona cu ajutorul volanului si al pedelei tongue Adica nu stiu daca ma intelegeti laughing Un simulator de masini de camioane de tiruri de nu mai stiu eu ce. ceva de genu' as vrea laughing Nu neaparat "sa se vada de la volan " tongue Multumesc big hug Funda

Răspuns Câştigător
| Herr a răspuns:

Gran Turismo, Ridge Racer, Flat Out, si toate Need for Speedurile

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

PC: Seria NFS, 18 Wheels of Steel...
PS3: Gran Turismo 1, 2, 3, 4, 5, Forza Motorsport 1, 2, 3, 4, Toata seria NFS

Dar iti recomand sa folosesti un Gamepad de Xbox sau o tastatura cand joci astfel de jocuri. Volanul e cel mai naspa mod de a te juca...este prea prost fata de realitatewinking

| mdany a răspuns:

Buna.Pai daca ai computer bun, incearca:Nfs Hot pursuit varianta 2011, sau nfs pro-street, nfs shift.Sau incearca din colectia Wheel Of Steel(across america, haulin, convoy) etc.Sau train simulator, car simulator. Ceva de genu.
O zi buna.