| UnBaiatSingur a întrebat:

sunt baiat si am 17 ani, ce pot sa fac daca nu am prieteni, am incercat sa comunic cu persoane pe aplicatii anonimate, dar zici ca nimeni nu raspunde...sunt si foarte timid si nu prea intru in conversatii daca ele nu-mi scriu.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu personal am testat o aplicatie waplog si o recomand,am primit mesaj de la o fata, find si singura aplicatie care a dat roade, o sa mai testez si altele, tinder e o aiureala, plus multe altele care cer banii, voi vedea de sentimente.ro cum e pe acolo, eu spun sa incerci acolo dar sa isi pui o poza ca fara poza nu am nici un raspuns, conteaza aspectul fizic aia e prima impresie, fata te place isi da mesaj

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iesi din casa si fa-ti prieteni normali si reali, ca statul pe internet nu-ti aduce decat prieteni virtuali!
Viziteaza-ti colegii de scoala, fa-ti prieteni printre ei, printre vecini, verisori, rude, colegi de club, oriunde gasesti prieteni!

| Nemessys a răspuns:

Sa-ti ocupi timpul cu alte activitati cum ar fi jocurile video.

| Necunoscut112 a răspuns:

Iti spun o chestie, am avut cont pe sentimente. Primeam zeci, chiar sute de mesaje, însă eu nu am scris nici măcar o dată nimănui, aşa că nu te aştepta să sară fetele pe tine cu mesaje ca s-ar putea să astepti degeaba.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dacă ai chef de vorbit sau ceva da-mi mesaj pe privat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-mi un mesaj privat și zi-mi cum te pot contacta. Mi-ar face plăcere să vorbim happy