| Amoree a întrebat:

Sunt fata si vreau sa cumpar un prezervativ. Dar stiu doar ca iubitul meu foloseste DUREX, dar nu stiu de care. Ce sa aleg?? :-D
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cel mai bun este Durex Extra Safe.
Te pup!

7 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna. Pai cel mai simplu si sigur ar fi sa il intrebi pe el sau daca nu poti alege tu ceva nou, ca sa-l surprinzi. Poti sa cauti din acelea cu puncte in relief sau ultra-subtiri pentru senzatii mai intense.

| iubesc a răspuns:

Vai nu inteleg deloc fetele care se complica pentru ceva ce nu folosesc ele...

| Azµre a răspuns:

Durex Extra Safe că și așa sunteți praf în ale sexului. Dacă sunteți experimentați încercați Durex Ultra Thin dar în combinație cu un lubrefiant de la durex asta ca să nu îl rupeți...

| grab a răspuns:

Ia-i-l pe cel mai larg. se va simti flatat.
daca e prea lung nu-l desfasoara pe tot, iar daca e prea larg, pastreaza-i ambalajul si data viitoare cere mai ingust.

sex placfut!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Foloseste Durex Extra Safe

| NickName01 a răspuns:

Alege sa fii cu minte si sa te lasi de prostii...

| GodFath3r a răspuns:

Doamne..si bietu baiat ce mai simte cu extra safe?rolling on the floor
Ia Durex Ultra thin sau Pleasuremax Tingling sau Comfort XL laughing