| anonim_4396 a întrebat:

sunt intr-o situatie super naspa.sunt cu un baiat de 2 saptamani. si pot sa zic ca nu-mi place de el, insa il iubesc.nici eu nu stiu cum vine asta, nu ma mai inteleg... vreau si eu cateva sfaturi. poate ati trecut si voi prin asa ceva si puteti sa ma ajutati. dau funda la cel mai bun raspuns. ce as putea sa fac? mersi

1 răspuns:
| GlobulDeCristal a răspuns:

Nu conteaza neaparat aspectul fizic intr-o relatie, cel mai mult conteaza sentimentele... daca zici ca il iubesti atunci continua relatia, daca doar ti se pare atunci despartiti-va(va faceti un bine amandorura)Sper ca ajuta.