| StefiVTweet a întrebat:

Sunt noua pe acest site si as vrea sa mi se raspunda la cateva intrebari, as vrea sa imi cumpar o placa de par dar nici prea scumpa dar nici ieftina. Si ceva de calitate bineinteles, ce mi-ati recomanda? pentru raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| PsiholoagaTa a răspuns:

Sunt f buna in materia asta. www.emag.ro de aici dai la placi de par. sunt f ieftine si extrem de buneee doar rowenta si Remington. mi am luat un de pe acest site acus 1 an si acum merge perfect. intinde parul superb de bine si nu se increteste la vant si la ploaie.e super ok.iti recomand cu placere. funda?

| StefiVTweet explică (pentru PsiholoagaTa):

Placile Remington si mie mi se par ok, dar nu stiu ce sa spun despre celelalte...

| PsyhoWoman a răspuns (pentru PsiholoagaTa):

Acum vroiam si eu sa raspund big grin laughing)

7 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Placile Remington sunt cele mai bune si n u sunt nici scumpe:*

| Mell1321 a răspuns:

Remington, eu am dat pe ea mai putin de 100 de lei, e foarte buna.

| StefiVTweet explică (pentru Mell1321):

Super! Atunci Remington sa fie :*