| Leonardo111 a întrebat:

sunt pasionata de parkour cu toate ca sunt fata stiu este ciudat.stiti cumva niste jocuri parkour sau niste filme care te invata asa ceva? va rog frumos stiu ca nu se poate invata dupa internet dar... ce sa faci? multumesc raspundeti cat mai multi dau funda+vot a si niste miscari, scheme parkour scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Andrei12_3934 a răspuns:

Deci...Nu conteaza daca esti fata sau baiat... sportu e sport. Si eu cu baietii facem acest sport prin park.peste tot.:D Uite un joc online cu parkour http://freejack.gamerkraft.com/fj_splash.aspx?lang=en&id=508&fromads=
Si ar mai fi MirrorsEdge.
Bafta! :D

1 răspuns: