| LuCi82820 a întrebat:

spuneti-mi niste scheme de la parkour ca nu stiu ce sa mai incerc cele mai multe scheme spuse o fundita

Răspuns Câştigător
| Deeiutss a răspuns:

Precision Jump,Gap Jump,The Tic-Tac,Roll,Cat-Leap,Drop,Muscle-up/Climp-up,Reverse Voult,Dash Voult,Lazy Voult,Kong Voult,Monkey Voult,Turn Voult,Speed Voult,Voult,Cat Balance,Dismount, Underbar, Landing si aici iti explica cum sa le faci, doar dai click pe ce vrei :) http://pkbusteni.forumotion.com/f8-scheme-parkour

2 răspunsuri:
| TheLastHuman a răspuns:

In primul rand parkour-ul e cu forta si rapiditatea, freeruning-ul ii cu schemele. nu ma apuc sa-ti spun "scheme" incearca ce vrei si astea pe care le stii imbunatateste-le. bafta

| Angelsergiuboy a răspuns:

Scoate tu 1 back filp calumea si esti bun