| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU TI am 16 ani si am o iubita de mult timp, de cateva saptamani ma tot macină gandul ca sunt gay, ma excita fetele in special iubita mea, am incercat sa ma uit pe net la poze cu baieti da nu m-au atras deloc, dar nu scap de ideea ca dunt gay si mi-e frica, imi tot fac fantezii cu baieti desi nu ma atrag nu stiu de ce, mereu am fost excitat de fete si am citit pe net ca te nato gay nu devi gay deci sper ca nu sunt dar nu stiu cum sa scap de gândurile astea, in fiecare zi ma ma uit la fete si baieti sa ma conving dar mereu fetele ma. excita ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca esti gay, nu stiu de ce te chinui asa? Daca te atrag fetele ...incearca sa privesti cateva filme cu tematica lgbt nu porno sa vezi ce simti vis a vis de subiect. Daca descoperi in timp ca ai ceva si cu baietii nu e nimic rau trebuie doar sa te accepti asa cum esti. Eu cred ca iubirea nu are nimic de a face cu genul. Si daca esti bi ce mare scofala?

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pai nu esti gay, fanteziile sunt doar produsul starii hormonale, si eu am patit ceva de genul, dar tot hetero sunt. In cel mai "rau" caz esti bisexual.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu stiu de ce iti faci atatea probleme. Din ce spui gay clar nu esti, nici macar bi nu esti si chiar daca ai fi fost unde e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai prea mult timp liberlaughing
Nu te mai gândi la asta... odată ce te excita fetele chiar nu ești gay... Poate bi in viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti gay, oricum si daca ai fi, stai linistit nu e nimic anormal.Chill.

| Yon1470 a răspuns:

Incearca sa bei mai mult alcool!

| Lawrrrr a răspuns:

Daca erai gay, te "porneau" pozele cy baieti, incearca gay porn si evzi daca simti ceva. Daca nu, este totul ok intre tine si iubita ta. Daca nu, to va fi, iti pot place ambele sexe. Din moment ce, si ea te excita, nu va va afecta relatie, faptul ca tie, e posibil sa iti placa si baietii.

| anonim123453313 a răspuns:

Stii care este problema ta? Nu esti gay, ceea ce ai se numesc fantezii sexuale. Probabil iti faci fantezii cum intretii relatii sexuale cu tine, cu o fata si inca un baiat. Cam orice barbat viseaza la asa ceva ( gen amor tu, un baiat si o fata sau tu si 2 fete )...

| SG1995 a răspuns (pentru anonim123453313):

Nu cred ca se refera la un menage a trois.