| Chachi913 a întrebat:

Știți ceva de Activit probiotic? Este bun pentru diaree? Interacționează cu AC? Dau funda!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Furazolidona, Imodium, Saprosan, Smecta, Loperamid, sunt printre cele mai eficiente medicamente antidiareice. Sanatate!

| LPCTSTR a răspuns:

Nu stiu de acel produs dar Loperamid pentru mine functioneaza. 2 capsule si o dai din diaree in constipatie pentru cel putin o zi, ceea ce nu este deloc rau. Daca diareea ta este de cauza infectioasa, contacteaza un medic.

| Sarina a răspuns:

Încearcă cu furalizadon si ceai de menta functioneaza sa stii iti va trece

| JerryJerricko a răspuns:

Activ probiotic nu este prea bun:-(