| anonim_4396 a întrebat:

Un drogat este cpabil sa iubeasca? Ar renunta la tot pentru droguri?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iubeste doar drogurile, asta e exprimarea corecta.
E obsedat de ele.
Speri sa-l vindeci? Iti pierzi timpul.

| elasexygagica a răspuns:

Daca fata are cur si tate dalove struck

| NatureSelf a răspuns:

E una sa fi drogat, alta sa fii dependent de aceste droguri, treci la alta dependenta, la sex. asa sigur nu te va refuza. Mai ales daca iti faci bine treaba.

| atac19 a răspuns:

Sincer sa fii prea bun in ale dragostei sa faci un drogat sa renunte la ele, pentru ca odata ce devii dependent cu greu le lasi.cate cazuri nu sunt in care unul din cuplu sa se apuce de ele, iar apoi sa renunte la tot.pentru ca nu mai realizeaza, nu mai gandeste corect.asa,ca da ar renunta la tot pentru droguri.

| Ovydiw a răspuns:

Daca e drogat e d dat dracu...
Daca iubitul tau e acela ai face bine sa-ti gasesti altul!