| lilianna a întrebat:

Ce stiti despre droguri? Ati avut/aveti pe cineva cunocut care s-a drogat?

5 răspunsuri:
| Raphael a răspuns:

M-am prins! Sa traiti domnule capitan!

| Luannah a răspuns:

Eu consumrolling on the floorSi e bestial!tongue nu ma intere daca te apuci sau nu, nu vreau sa te"influentez" cum zic fraierele de fete de obicei ca le facthinking Ma rog...eu iau si-mi place maximtongueJe fick you:*

| Gorath a răspuns:

Ce stiu despre droguri? Hmmmm...cam totul.Eu consum. De ce intrebi?

| Synk a răspuns:

Cu ce te pot ajuta? add jokerfore@yahoo.com sa iti zic orice

| deliarawr a răspuns:

Da. Multi prieteni.
Pai stiu ca sunt niste porcarii pe care majoritatea tinerilor le incearca din curiozitate. Iar acea " curiozitate " devine apoi o obisnuinta si nu te mai scapi de ea.
Sincer nu incerca! :*