| Daei a întrebat:

URGEEENT! Daca iei un telefon la liber de la Vodafone trebuie decodat? Adica e doar in reteaua vodafone? Scuzati categoria dar chiar ma grabesc. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| kaylla a răspuns:

Daca e marca Vodafone nu merge in alta retea, altfel nu are nicio treaba!

| tzuki a răspuns (pentru kaylla):

Nu, si eu am luat de la Vodafone si mi-am pus cartela de Orange

| kaylla a răspuns (pentru tzuki):

Ti-ai luat telefon mobil Vodafone si merge cartela de Orange in el? Sau ti-ai luat telefon dintr-un magazin Vodafone la liber marca spre exemplu Nokia si merge?! Eu sustin a doua varianta!

| Daei explică (pentru kaylla):

Multumesc frumos! Eu voiam sa fiu doar daca este blocat in retea ca cele de la Orange happy

| tzuki a răspuns (pentru kaylla):

Am spus ca am luat telefon de la Vodafone, nu telefon marca Vodafone happy In plus, discutia era despre un tefon luat la liber de la Vodafone si eu i-am raspuns fetei ca merge si pe Orange